AdCal - Advance Calculator

Profesyonel hesap makinesi uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $1.99
  • Boyut 13.7 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma GOKHAN GULTEKIN
AdCal - Advance Calculator iPad için tasarlanmış profesyonel bir hesap makinesidir.
AdCal - Advance Calculator iPad için tasarlanmış profesyonel bir hesap makinesidir.

Uygulamayı ilk açtığınızda karşınıza dört seçenek geliyor. Bu seçenekler sırasıyla; BasicCal, Unit Converter, MatrixCal ve AreaCal.

BasicCal ile adından da anlaşıldığı üzere bu seçenek basit bir hesap makinesini temsil ediyor. Dört işlem hesaplamalarını, basit trigonametrik hesaplamaları, üs alma işlemlerini ve yüzde alma işlemlerini burada rahatça yapabiliyorsunuz. Yüzde alma işlemi de bu hesap makinesi sayesinde gerçekten kolaylaşmış. Öncelikle yüzdesini alacağınız sayısı giriyorsunuz, daha sonra yüzde çubuğunu almak istediğiniz yüzdelik dilime getiriyorsunuz ve sonuç karşınıza geliyor. Ayrıca uygulama tek ekranda 67 karakter gösterme özelliğine sahip.

Unit Converter' ın ise Türkçe?ye çevirisini dönüştürücü şeklinde yapabiliriz. Bir birim dönüştürücü. 6 farklı dönüştürme kategorisi bulunuyor. Hacim, Ağırlık, Sıcaklık, Uzunluk, Enerji ve Basınç gibi kategorilerde seçenekler sunulmuş.

MatrixCal ikonu ise profesyonel hesap makinesi olmasının bir özelliği olarak da Matris ve Determinant hesaplaması için özel geliştirilmiş bir bölüm.

AreaCal bölümün de ise alan hesaplamalarını rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Aradığınız bütün geometrik şekiller için kolayca hesaplamalar yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
AdCal - Advance Calculator indir